Adelina Ismaili ju bashkua ‘Paradës së Krenarisë’, befasoi me veshjen e saj
17:17 | 10 Tetor 2018
Sot në Prishtinë nga komuniteti LGBTI dhe përkrahësit ka filluar Parada e Krenarisë.

Adelina Ismaili, është në mesin atyre që iu ka dalë në përkrahje Paradës së Krenarisë, që është organizuar nga komuniteti LGBTI, shkruan rtv21.

 

Këngëtarja ftesën e mori nga Lendi Mustafa, njëri ndër transgjinorët e parë shqiptarë.

Ajo befasoi me veshjen ku u shfaq e veshur mjaft elegante.

Lily.