Aksident i rëndë trafiku, shumë persona të lënduar
16:45 | 06 Tetor 2018
Dje në Vushtrri ka ndodhur një aksident trafiku mes tri veturave, ku si pasojë lëndime trupore kanë pësuar pesë persona.

Sipas Policisë, të lënduarit kanë pranuar ndihmë mjekësore në spitalin e Vushtrrisë dhe më pas janë liruar.

 

 

 

Me vendim të prokurorit, rasti vazhdon të hetohet në procedurë të rregullt.

Lily.