Anita e Ramushi puthen në mes të rrugës, arsyeja do t’iu befasojë
19:22 | 18 Tetor 2018
Është moderatorja më e pëlqyer në vend.

Adhuruesit e Anita Muçajt janë mësuar ta shohin atë si një vajzë serioze në lajmet qendrore, por Anita në të vërtetë është një femër shumë elegante dhe e zonja, përcjell ORAinfo.

 

Ajo si bashkëshortja e kryeministrit, Ramush Hardinajt shpeshherë është e ftuar në shumë ceremoni dhe ahengje.

Por, sot ajo ka ndarë një gëzim tjetër bashkë me burrin e saj, kryeministrin Haradinaj.

Anita ka postuar një foto duke u puthur në rrugë me Haradinajn.

“Xoxo për ushtrinë”, ka shkruar Anita.

Lily.