Ja kush është 38 vjeçarja e cila bashkë me vajzën humbën jetën pas goditjes me tren në Klinë...
10:16 | 13 Shtator 2018

Aferdita Beqiri 38 vjece bashkë me familjen e saj ishin në udhëtim, kur përgjatë rrugës, konkretisht në qytetin e Klinës, ne rrugën e trenit, u përplasen me tren, ku në makin ndodheshin dhe vjehrri i saj, bashkëshorti dhe dy fëmijë e saj, shkruan gazeta ozoni.

 

 

Në këtë aksident të tmerrshëm, u shuan nga jeta Aferdita Beqiri, 38 vjeçe dhe vajza e saj 8 vjeçe. Ndërsa, vjehrri, ashkëshorti dhe djali i saj ndodhën në gjendje të rënd kome./gazetaozoni/

 

 

 

 

 

 

Lily.