Jahjaga e ‘huqi’ ekipin herën e kaluar, por shikoni ҫfarë bën sonte kur luan Kosova
22:17 | 11 Tetor 2018
Ish presidentja e Kosoves, Ahtifete Jahjaga eshte duke ndjekur me shume kersheri ndeshjen qe po luan Kosova, dhe ne nderkohe duke shkrepur momente nga loja me celularin e saj

Lily.