Jo veç Shyhretja edhe Shkurte Fejza di të vishet me shumë stil
08:35 | 12 Tetor 2018
Këngëtarja Shyhrete Behluli pothuajse për çdo fotografi që publikon, komentohet për formën se si është veshur apo pozuar.

Mirëpo, kur jemi të stili, hiç më keq nuk duket as kolegia e saj, këngëtarja Shkurte Fejza, shkruan lajmi.net

Madje, ajo sot në Instastory dhe në Instagram ka hedhur disa fotografi ku dukej tejet bukur me konstumin që i nxjerrte asaj anën e një zonjë të vërtetë.

Po ashtu, vlen të theksohet që Shkurta na ka habitur me këtë paraqitje, pasi jemi mësuar gjithmonë ta shohim vetëm me fustane elegante!/

 

Lily.