Kjo është makina e cila ka rënë dje në lumin Ibër
09:12 | 12 Tetor 2018
Një person është gjetur në një veturë e cila kishte rënë në lumen Ibër. Policia në raportin zyrtarë ka njoftuar se rasti ka ndodhur në fshatin Kamenicë të Leposaviqit. Vdekjen e viktimës i cili eshtë gjetur pa shenja jete, e ka konstatuar edhe mjeku kujdestar.

 

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitet relevante të policisë, zjarrfikësit dhe prokurori i shtetit dhe me urdhër të tij, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Lily.