Leonora me shoqëri po e përcjellë ndeshjen nga stadiumi, befason me mënyrën e veshjes
22:58 | 11 Tetor 2018
Këngëtarja e njohur Leonora Jakupi është ndër personat më të dashura për publikun tonë.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet ku zakonisht shfaqet me pamje tejet elegante.

E sonte ajo ka shkuar në Stadium për ta parë nga afër ndeshjes mes Kosovës dhe Maltës.

Me këtë rast ajo është veshur me stil sportiv.

Nexhmije Pagarusha