Linda Morina "do ta udhëheqë dialogun me Serbinë"
10:43 | 24 Gusht 2018

Linda Morina, është ndër këngëtaret me të angazhuara nëpër mbrëmje muzikore në mbarë shqiptarinë, po ashtu personazhi më i ndjekur nëpër rrjete sociale, shkruan gazeta ozoni.

 

 

Ajo për çdo aktualiet brenda dhe jashtë kufijëve reagon në rrjetin e saj social facebook. Së fundi në një publikim të saj është shprehur në këtë mënyrë:

"lemna mue dialogun me serrbi jav kallxoj venin kan vra e masakru shqiptar kall shpija e hala po sillena mos tmi qesin nervat Linda Morina Linda Morina"

Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Po ju lexues, cfare mendoni, a do te rezultonte i sukseshem dialogu, ne favor te Kosoves, poqese Linda Morina, te ishte lidere e tij?

Lily.