Linda Morina, publikon këngën e re: "Nana, baba e hiphopit jam une" (VIDEO)
16:19 | 07 Tetor 2018
Këngëtarja e dashur për publikun shqiptarë, ka sjell një befasi për fansat e saj, të shumtë, të cilët ndjekin cdo hap që bën ajo, shkruan gazeta ozoni.

Së fundmi, ajo ka lansuar një projekt muzikor të titulluar: "NANA E HIPHOPIT". Ku në këtë këngë vihen re, vargjet  dissiane, kundër disa artistëve të njohur, si Adelina Ismaili, Leonora Jakupit, Getit, Getinjos, etj etj. 

 

Në vazhdim dëgjojeni këngën e saj dhe vlerësojeni me koment"

 

https://youtu.be/hkdwxirZORs

Lily.