Nuk do t’iu besoni syve si dukej ‘Xhesika’ para 20 viteve
17:33 | 14 Mars 2019
Arta Nitaj është aktorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë

‘Xhesika’ komentohet shumë në publik sidomos për pamjen e saj dhe për linjat trupore.

Ajo është edhe shumë aktive në rrjete sociale, dhe sot ka postuar një foto të para 20 viteve për të na treguar sa fëmijë i ëmbël ka qenë.

Lily.