Nuk do ta njihni Remzie Osmani si dukej para 25 vitesh
11:07 | 11 Tetor 2018
Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Remzie Osmani ka arritur që me këngët dhe zërin e saj të bëjë për vete të gjitha gjeneratat. Përveç me projekte muzikore, Remzie tregohet tejet aktive edhe në rrjetet sociale me publikimin e fotografive dhe videove nga jeta profesionale dhe ajo private

Këngëtarja sot është kthyer mbrapa në kohë dhe ka ndarë me ndjekësit e saj dy video të shkurtra të videoklipit të këngës “Pranverë e pa jetë” e publikuar në vitin 1993.

“Ju gjenerata ime a ju kujtohet kjo këngë ‘Pranverë e pa jetë’ viti ’93”, ka shkruar Remzie Osmani krahas njërës video.

 

Lily.